Comarch erp optima bielsko

Poszukując idealnego oprogramowania dla firm, warto jest zdać uwagę na układ ERP Optima będący działaniem krakowskiej firmy Comarch. Program Comarch ERP Optima to czyste narzędzie dla słabych oraz niewielkich firm ułatwiające zarządzanie ważnymi dla nich obszarami. Oprogramowanie oprócz modułów przeznaczonych dla księgowości i kadr oraz płac, jest również moduły handlowo-magazynowe idealne dla działów sprzedaży i logistyki.

Certyfikat
Program tenże zapewne się pochwalić m.in. posiadaniem certyfikatu zgodności z ustawą o rachunkowości. Dotyczy więc z faktu iż jest on na bieżąco aktualizowany z obecnymi przepisami. Oprócz tego odpowiedzialne są w nim drugiego rodzaju narzędzia do raportowania i analiz i dokonywania sprzedaży internetowej.

Abonament
Płacąc miesięczną opłatę abonamentową za korzystanie z oprogramowania, można dostać nie tylko dostęp do jego pewnych oraz zaawansowanych funkcji, a oraz do pomocy technicznej, która umożliwia rozwiązywanie bieżących problemów i stosowanie rozwiązań dostosowanych do dużej dziedziny i firmy. Dzięki takiemu podejściu, program Comarch ERP Optima że nie tylko ułatwić i poprawić funkcjonowanie poszczególnych pionów a wszystkiej firmy, lecz też przydać się w pośredni droga do zwiększenia jej skutków.

Demo
Przed zakupem programu Comarch ERP Optima, jest możliwość wzięcia z 30-dniowego dema online lub więcej z 60-dniowego dema offline. Stanowi toż niebywale ważne, gdyż dzięki temuż potężna przyjąć decyzję czy takie oprogramowane sprawdzi się w poszczególnej firmie. Wielu przedsiębiorców zaufało już programowi Comarch ERP Optima. Korzysta spośród niego już ponad 60000 firm z wielu dziedzin, co stanowi informacją wysokiej klasy oprogramowania. Jak wychodzi z przeprowadzonych wśród przedsiębiorców ankiet, aż 93% osób posiadających z oprogramowania firmy Comarch, było z niego zadowolonych.