Dolaczanie zdjec do maila

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów sterowania w najbardziej dużych warunkach jest dodatkowa. Jeżeli nie poradzą sobie nowe złącza, na może w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co toż stanowi za złącze i czemu jest tak dużo efektywne?

Złącze eXLink zezwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze bardzo delikatną komunikację całych systemów zarządzania, które wiedzą się w jakimś pomieszczeniu, gdzie po prostu bogata i trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się chociażby w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Są dwa sposoby takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to ciężki system, który daje na stosowanie i rozłączanie wielu innych urządzeń elektrycznych. Posiada wszystkie możliwe gniazda i odpowiednie wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania podejmuje się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a i dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają mnóstwo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie dysponuje też obowiązku wyłączania postępującego w określonym sezonie urządzenia, co wysoce ułatwia pracę. Każde są dokonane w modelu, który zawiera stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze zakładającej się od –55, i przebywającej na +70°C, czyli w warunkach ekstremalnego ciężka i pozytywna. Dzięki temu, że mają obudowę zbudowaną z takich przedmiotów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są niezwykle wytrzymałe na jakiekolwiek uszkodzenia. Mogą korzystać maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są chętnie wykorzystywane w górnictwie, ponieważ produkt jest specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie potrzebują również pozwolenia na rzecz pod napięciem.

Połączenie wszelkich systemów dzięki złączom exlink jest rzeczywiście bardzo pewne i dobre oraz trwałe.