Dorobek naukowy bartoszewskiego

Mini-Market Insoft stanowi ostatnie pomysł kasowy stworzony dla sklepów, które są zarządzane z centrali sieci. Wszystkie działania personelu w magazynach są skierowane na obsługę konsumentów oraz sprzedaż, a inne prace są zautomatyzowane i ograniczone. Sklep oprogramowanie PC-Market Insoft w Bazy oraz Mini-Market Insoft w interesach to rozwiązania opracowane z rozważają o obsłudze sieci sklepów własnych, bądź grających pozycję w projekcie franczyzowym. W takim systemie rolę punktu charakterystycznego dla rozwiązania Mini-Market spełnia oprogramowanie PC-Market.

Dzięki takiej budów jesteśmy szansa automatycznego mienia spośród pełnych modułów oraz funkcjonalności oprogramowania PC-Market. Centrala sieci może nadzorować pracę każdego sklepu, przeprowadzać analizy, i co wewnątrz tym chodzi, podejmować decyzje dotyczące przeładowania sklepu towarami, zarządzania asortymentem a cenami.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/09-kasety-i-panele-sterujace-ex-grupa-wolff.pdf

Co wybiera system Mini-Market Insoft? Panel systemu Mini-Market Insoft, pewno żyć poświęcany na urządzeniach dotykowych. Efekty mogą być opisane i mogą stanowić dodane ich parametry, można poświęcić im usunięcia.

Dzięki wpisywaniu dostaw w centrali i potwierdzaniu poprawności dostaw w zakładzie przy zachowaniu kolektorów oszczędzasz masa czasu.

Obsługa systemów lojalnościowych, które oparte są na rabatach i punktach. Zasady ustalane są centralnie, a odczytanie karty automatycznie zatwierdza reguły rabatowe na transakcjach.

System kupi na podgląd stanów produktów w momencie rzeczywisty, dzięki czemu można natychmiastowo zadecydować o dodatkowej dostawie, bądź przerzuceniu towaru między sklepami.

Program Mini-Market Insoft obsługuje wersje w moc językach, co pozwoli na wprowadzenie prostego systemu dla wszystkiej sieci sklepów bez sensu na świat, w jakim się znajdują.

Mini-Market Insoft raportuje cały czas, m.in. jakie sklepy były zbyty, ile pieniędzy liczy się szukać w sumach w każdym ze sklepów, jaką marżę zyskały na sprzedanych towarach.