Komputer w pracy biurowej

W bliskiej możliwości spotykają się jedynie skuteczne i zaawansowane technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane zgodnie z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w terminie pracy, ochrona książki oraz funkcjonalność obsługi są tutaj na idealnym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki wykorzystaniu doskonałej wartości składników, technicznie ulepszają formę i trwały postęp w terenie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W swym szerokim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz także skomplikowane a dużo bogate maszyny do wiórów i cieczy, jak i agregaty typu S, będące połączeniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zachowaniu agregatów ssących o miar od 3 do 300 kW, z zespołem filtracji o jakimś rozmiarze a ludźmi pracownikami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i organizują je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie czynniki są odpowiednie do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są nakładane na przyczepach lub samochodach ciężarowych a są optymalnym narzędziem do czynienia pracy dla przedsiębiorstw oferujących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Dania te wykorzystywane są przy zasysaniu ogromniejszych miar suchego produktu z znacznych odległości. Zostały zbudowane według ADR z działaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Zabieramy się projektowaniem, tworzeniem, montażem urządzeń i budów odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i obiektów we całych gałęziach przemysłu. Projektujemy i powodujemy i instalacje dla pyłów wybuchowych.