Krajalnica maga 612pt

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do krojenia wszelkiego typu żywności. Dodaje się zarówno do wytwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do twardych jak sery. Dobre produkty i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w szlachetności i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest automatyczna i bezproblemowa, dzięki czemu inny pracownik że stać szybko zastosowany w inne obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica produkowana jest w dwóch grupach. Wersja standardowa wyposażona istnieje w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga jest zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki temu nie jest dodatkowe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są trudne i praktyczne do zrealizowania w małym okresie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie tematy jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować dodatkowo nie ma konieczności używania żadnych urządzeń do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się również w niższych biznesach kiedy i średnich zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy proste są i części zamienne w niewielkich cenach. Urządzenie koncentruje się z wielu czynników, jakie potrafią zostać nazwane w sukcesie zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.