Ksiegowosc dla firmy transportowej

Właściciele firm często szukają programu komputerowego, który uwolni ich od monotonnej i pochłaniającej czas pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z urzędem skarbowy. Systemy księgowe spełniają wszystkie sprawy bardzo bogatych odbiorców, stosuje je zawsze elastyczność i możliwość obsługi. Co niezmiernie istotne, są one dobrane do prawidłowych wzorów i elastyczne na końcu, aby odpowiadały wymaganiom jak najszerszego grona użytkowników. Oferta skierowana jest zarówno do firm prowadzących całą księgowość, kiedy oraz firm pokrywających się w postaci księgi zysków i rozchodów czyli na bazie podatku zryczałtowanego.

Enova księgowość ma dużą gamę funkcji koniecznych do prawidłowego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont, poprzez dekretację i księgowanie, dysponowanie rozrachunkami, po obsługę środków trwałych.

Enova jest układem bardzo niskim w obsłudze, o nowym interfejsie zapewniającym najlepszą ergonomię i wygodę pracy. Dzięki intuicyjnemu kreatorowi systemu początek pracy z programem nie sprawi kłopotów nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Ten zasób w zestawieniu z własnymi daje bardzo większą elastyczność. Oprócz pełnej funkcjonalności podstawowego systemu pozwala m.in. zakładać własne raporty i wydruki, na poszczególny sposób opisywać zdarzenia gospodarcze, wykonywać analizy zapisów według różnorodnych postaci z zachowaniem tzw. pól własnych, czy i rozliczać rozrachunki w częściach lub ewidencjonować je według innych typów. Możliwa jest i realizacja indywidualnych rozwiązań.

Podstawowe możliwości programu księgowego:
prowadzenie KPiR lub ewidencji podatku zryczałtowanego;
pisanie i rozliczanie ewidencji VAT: zakupów, sprzedaży, rozliczenia metodą kasową, korekty VAT płatności, które nie były zatopione w tytule;
ewidencja środków trwałych, a też wartości niematerialnych i prawnych;
standardowa obsługa wynagrodzeń;
obsługa operacji kasowych gotówkowych i bezgotówkowych, raporty kasowe;
wystawianie deklaracji ZUS oraz możliwość eksportu do Płatnika.