Obsluga kasy fiskalnej emar 105

Gdyby jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to dużo dużo wiesz, że szybkość obsługi typa jest jednym spośród najważniejszych wyzwań, którym potrzebujesz sprostać. Jednakże zapewne nie domyślałeś się nigdy, że ważny wpływ na ostatni element tworzy nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, ale i samo wprowadzenie zamówienia do zespołu i zdanie go w walucie fiskalnej.

Jeżeli zatem Twój dom wyposażony istnieje w normalne lub kilkoro zaawansowane, czy przestarzałe kasy, wtedy ten zakres znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie odkłada się na jego zadowolenie, a jego wada z proponowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na rynku pojawia się jeszcze więcej udogodnień, a branża gastronomiczna może korzystać z coraz bardziej rozwiniętych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio odkładają się na grupę oferowanych usług! I właśnie z taką misją, jaka zawiera na końcu poprawę jakości usług gastronomicznych, pomagamy my. Jesteśmy Ciż do zaoferowania drink spośród najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego eksploatacja jest nie dość, że dużo intuicyjna, to dodatkowo do złudzenia przypomina działalność na tradycyjnej kasie fiskalnej, więc pracownicy nie będą posiadali wyższych dolegliwości z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały program wykonywa w organizmie dotykowym, zapewniając jasny oraz co najważniejsze, znacznie większy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera daje się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ jest ona poprzez wpisanie odpowiedniego dla poszczególnego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli pragnie Ciż na obsłudze użytkownika na najogromniejszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest użytkowany i szanowany w moc renomowanych lokalach gastronomicznych i wspaniałych barach! Nie myśl się więc ani chwili dłużej i myśli, żeby Twój lokal wzniósł się na jeszcze wyższy poziom!