Odpylacz cyklonowy z wiadra

Odpylacze workowe, dzięki szerokiemu asortymentowi w kwestie worków filtracyjnych z rozmaitych materiałów także o odmiennym wymiarze oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i wybieranie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w każdej gałęzi przemysłu, w którym stanowi problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Niezwykle popularne - filtry modułowe, które stosowane są najczęściej w sferze drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze wykonują naszą rolę również przy odciąganiu innych sposobów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W domowej możliwości jesteśmy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne kiedy także słabe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów określają się całą powierzchnią filtracyjną. Traktowane są do suchych i małych pyłów. Odpylacze kasetonowe są stosowane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z racji na swoją budowę są wielką powierzchnię filtracyjną.

Znacznie bogata gama proponowanych odpylaczy pomaga nam odpowiedni dobór maszyny do spraw klienta. Więcej wiedz o własnej możliwości można otrzymać na swej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są wygodne w kategorii przeciwwybuchowej co świadczy, iż to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zamkniętymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry powstające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do poznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki naszej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie dodatkowo w Twojej jednostce wykonanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, i w momencie zimy w planie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.