Optima handel instrukcja

http://erp.polkas.pl/comarch-erp-xl/Comarch ERP | Systemy ERP | POLKAS

Programy informatyczne pozwolą na sprawne funkcjonowanie firmowych procesów w firmie. Dzięki ich zainstalowaniu można mieć dokumentację systemową ograniczając wersję papierową. Z pewnością pomoże to półki i przepełnione segregatory. Drinkom z ciekawszych programów jest Optima oraz jej dodatkowe moduły poświęcone np. logistyce magazynowej jak Optima Handel. Partner comarch kraków to dystrybutor oprogramowania na gruncie całego świata. Program ten dopasowany jest do małych, małych także pełnych przedsiębiorstw. Można go powiększać o kolejne części (Optima Kasa Bank, Optima CRM, Optima Obieg Dokumentów) w relacje od środki prowadzonej działalności.

 

Instrukcje przeznaczone do obsługi projektu w jednoznaczny sposób przedstawiają krok po kroku dokonywanie różnych operacji jak wydawanie faktur, albo i wystawianie dokumentów związanych z przesunięciami międzymagazynowymi. Każdy moduł posiada osobny samouczek. Na wstępie przedstawione są zdjęcia przycisków i poświęcone im prace. Dzięki temu nawet nowy użytkownik w szybki sposób zacznie zajmować się po panelu programowym. Wykorzystując specjalistyczne oprogramowanie w nazwie przyczyniamy się do rozwoju przepływu informacji pomiędzy działami. Użytkownicy w dowolnej chwili mogą podejrzeć stany magazynowe, przeprowadzić inwentaryzację towarów korzystając z zakładki inwentaryzacja czy też podejrzeć wystawione zamówienie u dostawcy. Dodatkowym argumentem jest rola w obrębie jednej bazy danych, raz wpisane informacje przekazywane są w układzie, bez potrzeby ich nieustannego powielania. Bardzo przydatne rozwiązanie w wypadku wystawiania faktur dla stałych kontrahentów. Szczególnie prosty jest moduł Optima Handel przydatny w logistyce magazynowej. Idzie na tworzenie różnych wydruków powiązanych z sprzedawaniem towarów z dostawców przez system produkcyjny, aż do kliencie. Porządek, czytelność dokumentów oraz silny dostęp do tematów jest fundament, na jakim wsparty jest sposób zarządzania przedsiębiorstwem. Moduł kadry tudzież płace umożliwia tworzenie dokumentów połączonych z zatrudnieniem np. umowa o pracę, aneksy, zaświadczenia. Choć w zakładce rozliczanie czasu pracy można robić rozliczania godzin i nadgodzin pracy.

Właściwie dobrane oprogramowanie stwarza wiele możliwości doskonalenia pracy wszystkiej firmy bez sensu na jej energię i liczebność.