Optima program ksiegowy forum

Optima to siła programów połączonych ze sobą. Pracują sprowadzając się do wspólnej podstawy danych. Szereg dostępnych modułów stwarza dużo opcje dla niskich oraz średnich przedsiębiorstw. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom ułatwia kontrolowanie procesów powstających w korporacji. Drinku z polecanych modułów jest program comarch magazyn.

Moduł ten określony stanowi dla firm usługowych. W przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dostęp do możliwościach jest prawdopodobny z stanu innych elementów co ułatwia prowadzenie procesów księgowych. Program comarch magazyn:

– umożliwia obsługę dokumentów zewnętrznych jak PZ (przyjęcia zewnętrzne) i WZ (Rozchody zewnętrzne),
– po utworzeniu nowej bazy informacjach można ją modernizować za pomocą kreatora,
– w zakresie samej firmy można prowadzić kilka lokalnych magazynów,
– umożliwia obsługę dokumentów wewnętrznych jak przyjęcia wewnętrzne, rozchody wewnętrzne i przesunięcia międzymagazynowe,
– generuje faktury zakupu / sprzedaży na platformie kilku dokumentów np. PZ/WZ,
– pozwala na zakończenie szybkiej inwentaryzacji,
– umożliwia dokonywanie rezerwacji wyrobu przez klienta,
– umożliwi obsługę opakowań kaucjonowanych,
– współpracuje z Comarch ERP e-Sklep, przesyła towary wraz z opisami, atrybutami i zdjęciami do witryny sklepu internetowego.

Poszerzenie programu o dodatkowy panel handel plus pozwala na uzyskanie dokładnej wiedzy o stanach magazynowych. Umożliwia prowadzenie obrotu artykułami w oparciu o konkretne partie zróżnicowane pod względem opisujących je właściwości. Użytkownik sam podejmuje decyzję, który produkt i z jakiej dostawy zamierza wydać z magazynu. Dedykowany jest firmom prowadzącym rozbudowaną obsługę magazynów. Instalacja modułu jest lekka, uczestniczy w niniejszym zamieszczona instrukcja obsługi. W funkcjonalny i logiczny sposób prowadzi punkt po artykule do wykonania instalacji.