Oswietlenie ledowe polek szklanych

Zgodnie z unijnymi przepisami w terenach zagrożonych wybuchem winnym stanowić wykorzystane dodatkowe środki bezpieczeństwa, jakie zamierzają na końcu minimalizowanie ryzyka wybuchu też jego efektów. Jest cały szereg systemów bezpieczeństw i produktów, jakie trzymają na końcu minimalizowanie ryzyka wybuchu. Jednym z rodzajów takich materiałów są lampki przeciwwybuchowe led.

 

Lampki przeciwwybuchowe atex led są przystosowane do oświetlenia obszarów przemysłowych, w których składa zwiększone ryzyko wybuchu. Najnowocześniejsze typy są zaopatrzone w pewne i funkcjonalne diody. Ważna je z łatwością zamontować, również na przeszkodzie, kiedy a na suficie, a to w głowie pionowej bądź poziomej. Jest granica regulacji kąta nachylenia.

Lampki przeciwwybuchowe muszą korzystać nadany certyfikat ATEX. Objęte są wieloletnią gwarancją. Dzięki nowemu oświetleniu ledowemu można zdecydowanie obniżyć wysokość rachunków za energię elektryczną. Znacznie mniejsze są również koszty ich obsłudze.

Dzięki systemom zabezpieczeń przeciwwybuchowym przystępuje do zmniejszenie ryzyka wybuchem, niemal do 0. Nowoczesne urządzenia przeciwwybuchowe, w współczesnym lampki led mogą stanowić zastosowane m.in. w rafineriach paliwowych, w zakresie zbiorników paliwowych czy gazowych. Często są również tworzone na terenie wojskowym.

Motywacją do tworzenia takiego nowego systemu oświetleniowego jest bycie strefy zagrożenia wybuchem mieszaniny powietrza z palnymi gazami lub płynami.

Nowoczesne modele oświetlenia ledowego są zrobione z najwyższej jakości materiałów, które są w stanie wytrzymać pracę nawet przy bardzo dużej temperaturze.