Planowanie strategii rozwoju firmy

Jak wiadomo – polskie firmy i przedsiębiorstwa robią wszystko, aby móc konkurować ze swoimi odpowiednikami z zachodu Europy oraz Ameryki Północnej. Często jednak jest to po prostu niemożliwe, ze względu na to, że polskie firmy posiadają stare, nieaktualne oprogramowanie, które nie posiadają wielu bardzo przydatnych przy prowadzeniu dzisiejszego biznesu funkcji.

To powoduje, że polskie koncerny nie mają szans na uczciwą konkurencję, przez co stale nie osiągają takich przychodów, jakie mogłyby uzyskiwać. Przegrywają przetargi na największe inwestycje, które później mogą być realizowane przez zachodnie koncerny, które odnoszą dzięki temu ogromne zyski.
Od dziś jest jednak dostępne na polskim rynku nowoczesne rozwiązanie, dzięki którym polskie przedsiębiorstwa będą miały ogromną szansę zrobić krok na przód w rozwoju. Tym nowoczesnym rozwiązaniem jest optima xl – program umożliwiający planowanie daleko idących inwestycji i strategicznych kroków. Panel tego programu umożliwia szybkie podejmowanie kluczowych decyzji, a dzięki zastosowaniu modernistycznych rozwiązań- przesyła informacje w bardzo szybkim tempie, w wiele miejsc jednocześnie. Dzięki temu polscy menedżerowie nie będą już niepotrzebnie tracić czasu na rozsyłanie maili czy faksów. Program posiada również odpowiednią wtyczkę, dzięki czemu samoistnie się aktualizuje. Jest możliwy do zainstalowania na systemach: Windows 7, Windows 8, a nawet Windows Xp. Posiada bazę danych o bardzo dużej pamięci, dzięki czemu nie będzie istniało ryzyko przeładowania jej ogromnymi ilościami danych, które posiada większość firm. Menedżerowie zyskają w ten sposób narzędzie, dzięki któremu będą w stanie zoptymalizować i przyspieszyć mnóstwo procesów, jakie zachodzą w firmie. I to wszystko w jednym miejscu, z jednego komputera.
Program posłużyć może również jako wirtualny księgowy, ponieważ posiada wbudowaną funkcję liczenia kosztów wprowadzanych do swojej pamięci inwestycji.