Pos system uniqa

Jeżeli jesteś właścicielem jakiejkolwiek placówki, bądź domu gastronomicznego, to bardzo dokładnie znasz, że szybkość obsługi klienta stanowi jednym z najważniejszych wyzwań, jakim wymagasz sprostać. Jednakże pewno nie domyślałeś się nigdy, że istotni pomysł na ten atrybut wynosi nie tylko szybkość przygotowania zamówienia, lecz jednocześnie samo wprowadzenie zamówienia do organizmu i rozliczenie go w walucie fiskalnej.

 

Jeżeli więc Twój dom wyposażony istnieje w przestarzałe lub kilku zaawansowane, czy przestarzałe kasy, to ostatni element znacząco wydłuża czas obsługi klienta, co dokładnie zabiera się na jego zadowolenie, zaś jego brak z oferowanych przez Ciebie usług!
Na szczęście na zbytu pojawia się coraz bardzo udogodnień, a branża gastronomiczna może mieć z jeszcze dużo zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które bezpośrednio dokonują się na grupę świadczonych usług! I tak z taką pracą, która korzysta na końcu poprawę jakości usług gastronomicznych, działamy my. Jesteśmy Ciż do zaoferowania drink z najbardziej zaawansowanych produktów sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej – program Gastro Pos Demo.
Jego obsługa jest nie dość, że dużo intuicyjna, to też do złudzenia przypomina pozycję na starej kasie fiskalnej, więc ludzie nie będą zawierali istotniejszych trudności z adaptacją do różnych rozwiązań! Ponadto cały program postępuje w zespole dotykowym, zapewniając popularny i co najważniejsze, znacznie szybszy wybór zamówienia. Również identyfikacja kelnera wyróżnia się znacznym zaawansowaniem technologicznym i prostotą obsługi, ponieważ następuje ona poprzez wprowadzenie idealnego dla danego człowieka kodu lub, jeszcze prościej, za pomocą specjalnej karty magnetycznej.
Program Gastro Pos  jest zdecydowanym “Must have”, jeśli chce Ciż na obsłudze użytkownika na najszerszym, światowym poziomie! Gastro Pos jest brany i szanowany w moc wielkich lokalach gastronomicznych i drogich barach! Nie dziw się więc ani chwili dłużej i zrób, żeby Twój lokal wzniósł się na coraz wyższy poziom!