Program komputerowy towar czy usluga

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on przewidziany w projekcie usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest używany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova cierpi na moc potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu ważna poznać z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i zezwala na obsługę na tablecie. Inne dostępne opcje to rola na smartfonie lub przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dostarczanie zadań. Operatorzy są przydzielani z zakresu aplikacji. Etap realizacji działania że stanowić w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w książki i osiągam zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech rodzajach. 1. Standardowy zakup licencji - stoi się ona właściwością klienta wraz z łatwością jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy posiadających z dotacji lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - cena jest odbierana w budowie opłat abonamentowych za mienie z wybranych elementów systemu. Idealne lekarstwo dla niskich i niewielkich firm. 3. Dzierżawa planu i infrastruktury - całość usługi jest zakładana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest skory do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest zrobiony przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została zaplanowana w 2002 roku i dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz kompetentnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które działa, że Przyjaciele a Mężczyźni mają najwyższą sprawność w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną by uzyskać sukces biznesowy. Firma jest zatrudniona społecznie i wspiera takie organizacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".