Przenosne kasy fiskalne

Niewielkich rozmiarów urządzenie pełniące wszystkie funkcje swojej większej wersji, znane jest jako mobilna kasa fiskalna. Ze względu na bardzo niedużą wagę i małe wymiary, sprzęt ten jest całkowicie przenośny, dzięki czemu można zabierać go w wybrane miejsca. Przenośne kasy fiskalne nie zajmują dużo miejsca w walizce, torbie czy teczce. Mogą być wykorzystane przy każdej okazji i nie dostarczają żadnej niewygody.

Z przenośnych kas fiskalnych może korzystać każdy, kto potrzebuje mobilnego urządzenia tego typu. Lekarze mogą dzięki temu swobodnie przenosić swoją kasę fiskalną między gabinetami lekarskimi oraz zabierać ją ze sobą podczas składania umówionych wizyt domowych. Skorzystają na tym również przedsiębiorcy, którzy często podróżują, posiadają ruchome miejsca pracy albo prowadzą sprzedaż internetową. Z zalet mobilnej kasy fiskalnej cieszyć mogą się także prawnicy, którzy często posiadają wielu klientów w wielu różnych miejscach miasta.

novitus nano e

źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_nano_e/

Konstrukcja przenośnych kas fiskalnych

Nowoczesna technologia sprzyja także komfortowi użytkownika, ponieważ urządzenie jest wyjątkowo intuicyjne i równie proste w obsłudze, co smartfon lub telefon komórkowy. Niewielkie gabaryty nie sprawiają, że przenośne kasy fiskalne są gorszym odpowiednikiem standardowych urządzeń tego typu. Ich konstrukcja pozwala na obecność wyjątkowo szybkiego mechanizmu drukującego. Korzystanie z pojemnej bazy danych uwzględniającej dodawanie nazw towarów oraz usług, a także możliwość wygenerowania elektronicznej kopii paragonu.

Przenośna kasa fiskalna wysokiej jakości wyposażona jest w bardzo wytrzymały akumulator, który pozwala na długie użytkowanie urządzenia. Przeważnie sprzęt jest również wyposażony w specjalne oprogramowanie komputerowe, które umożliwia szybkie zaprogramowanie kasy oraz modyfikację niektórych ustawień. Dostosowanie mobilnej kasy fiskalnej do własnych preferencji to jedna z najważniejszych zalet urządzenia.

novitus nano e

źródło: http://www.polkas.pl/Pl/produkt/kasa_fiskalna_novitus_nano_e/

Przenośna kasa fiskalna Novitus Nano E

Jednym z najlepszych produktów tego typu jest mobilna kasa fiskalna Novitus Nano E. Urządzenie to jest pierwszym modelem wyposażonym w opcję elektronicznej kopii paragonu. Lekka konstrukcja oraz nieduże gabaryty pozwalają na korzystanie z Novitus Nano E w pracy wymuszającej przemieszczanie się oraz w przypadku działalności sprzedażowej na przestrzeni zmuszającej do zrezygnowania z kasy fiskalnej normalnego typu. Sprzęt posiada termiczny mechanizm drukujący, alfanumeryczny wyświetlacz LCD z podświetleniem oraz klawiaturę stykową,

Innowacyjna technologia zawarta w Novitus Nano E sprawia, że użytkownik ma możliwość swobodnego przeprowadzania każdej ewidencji za pomocą możliwości zaprogramowania klawiszy funkcyjnych oraz współpracy z innymi urządzeniami. Urządzenie standardowo posiada dwa porty komunikacyjne oraz dostępne jest w wersji wyposażonej w moduł Bluetooth. Przenośna kasa fiskalna Novitus Nano E wyróżnia się również nieskomplikowanym procesem wymiany papieru, możliwością skorzystania z opcji szybkiej sprzedaży oraz łatwym programowaniem nowych artykułów.