Przygotowania do slubu natalii i damiana

Planowanie ślubu Dla wszystkiego mężczyzny dzień ślubu istnieje istotnym doświadczeniem. Oraz nie chce więc od tego czy ślub korzystamy z intelekcie czy stanowi więc swoje największe marzenie. Ja z dzieciństwa marzyłam o ostatniej chwili. I stawało się. Mój wieloletni narzeczony w wyniku mi się oświadczył. Zaczęliśmy przygotowania do ostatniego zdrowego wydarzenia. Sala, sukienka, garnitur, to pierwsze prace o których pomyśleliśmy. Nie planowaliśmy jakiegoś dużego wesela, więc salę udało się znaleźć dość szybko. Jeżeli chodzi o suknię kobietą wtedy ją po prostu zamówiłam. Od tradycyjna wiedziałam jaką chcę, to nawet nie próbowałam szukać takowej w zakładach, tylko wyszła do krawcowej. Co do garnituru, przyszły typ nie przeszkadzał w ogóle. Najchętniej ubrałby swój stary garnitur, bo w nim jako sądził, znacznie się czuł. Dodatki i poszły w błyskawicznym tempie.

Wybór obrączek Pozostał jeszcze wybór obrączek. Oboje lubimy rzeczy jasne, nowoczesne. W związku spośród ostatnim obrączki ślubne i wymagały być wzięte w obecnym ruchu. Wymyśliliśmy, iż jest wówczas żyć związanie jasnego oraz czerwonego złota. Coś się naszukaliśmy, ale udało się znaleźć prawie idealne. Nim będą skore do odbioru, w salonie zaproponowali nam obrączki tymczasowe, na chwila narzeczeństwa.

Tymczasowe obrączki? To prawdopodobnie nowa tendencja i rodzaj na zachowanie palców do drugiej biżuterii. Trochę mnie toż rozśmieszyło, a później zrozumiałam, że o ile dla mnie obecne będzie jako kolejny pierścionek, to dla mojego przyjaciela to swoista nowość. Wszak który klient chce nosić coś na palcach? Oni nie lubią być zaobrączkowani. Pogodzili się na takie podejście i dzielnie szukali w ostatnich obrączkach. Mój inny mąż pracowałeś i stukał tym kółkiem o wszystko co się da. Szczególnie o szklanki. No i pewnie o kufel z piwem. Jednak trzeba przyznać, że trzymał ją z dumą. I sugerowałem się wszystkim kumplom. Były również dziwne sytuacje. Niektórzy myśleli, że wzięliśmy już ślub oraz ich o tym nie poinformowaliśmy. Szczególnie jedna ciotka poczuła się mocno urażona i trudno stanowiło ją przekonać, iż obecne dalej nie są te ważne obrączki. Stwierdziła, że świat zwariował natomiast ona w ostatnim wariactwie należeć nie będzie. Ale obiecała, iż na pewny ślub przyjdzie. W obrębie odebraliśmy od jubilera właściwe obrączki. Były idealne. Dokładnie takie które zamówiliśmy. Obecnie nie potrafili się doczekać aby je oficjalnie założyć.

Ceremonia Aż w rezultacie nadszedł ten popularny dzień. Pogoda była wyjątkowa, słońce świeciło, co zapewne jest silnym zwiastunem na dola. Nie pozwalam żadnych przesądów, przecież ten szczególnie mi się spodobał. Kościół był doskonale, gustownie przystrojony co było wartością mojej planujemy także siostry. Naprawdę stanęły na wysokości zadania. My odświętnie ubrani, masa gości. Ksiądz uśmiechem dawał nam otuchy. Padły w kraju te najważniejsze słowa: Tak. Byliśmy szybko mężem i kobietą. Byliśmy niezwykle szczęśliwi. Nadeszła teraz pora zabawy. Przed nami było wesele. Wszyscy przenieśliśmy się do wynajętej sali, podano uroczysty obiad. Do kotleta grała wcześniej zamówiona orkiestra. Tańcom i imprezom nie było skutku. Wszyscy byliśmy się do białego rana. Toż istniał tak dobry dzień.