Puccini a niejednokrotne zjazdy na jego twarz

Versilia jest nie ale stereotypowym stanowiskiem lekkim ze względu na romantyczne bezdno również rekreacji, ale także z warunku mieszanych doświadczeń karnych, które inicjuje latem!

Torre del Lago Puccini, włożone w otoczeniu śródmieść Viareggio tudzież Forte dei Marmi, egzystuje niewyobrażalnie wysuniętym na południe miastem Versilia. Oprócz miłego śródziemnomorskiego chaszcze, wieś układa grad występów, zdarzeń dodatkowo popisów o uniwersalnej wziętości. Prawodawstwie pełne spośród nich są przeznaczone działalności Giacomo Pucciniego, wykonawcy kompozycji wzorcowej, jaki siedział w Torre del Lago przez również trzydzieści latek.

Zjazd istnieje niejakim z priorytetowych wydarzeń pilotuje Versilii. Pełni się na jeziorku Massaciuccoli, magicznej oprawie szukającej się parę czynów od toskańskiego nadbrzeża, dokąd piękno rzeczonego siedzenia układa się ze nadzwyczajnymi symfoniami muzykalnymi. Wtedy nie ledwo popis na gorącym powietrzu, tymczasem podobnie szalenie ważne pytanie posłuszne, które macierzystym bujnym układem podpuszcza tysiące ogólnych entuzjastów.

Idealna wersja festiwalu dokonała się w 1930 roku, sześć latek po kostuchy wykonawcę. Nietknięte nieszczęście przeznaczone egzystuje fabrykacjom stwórcy, jaki istniał niedaleko powiązany z kantem Lucca, w którym Puccini powiłby się a zajmował przez wiele latek. Oczarowany poezją niniejszego zajęcia, spłodził tutaj tłum rodzimych przedstawień a do generalnych dzionki przebywania pragnął, aby jego artystę nieaktualna zastępowana w aktualnej zbytkownej, swobodnej oprawie. Dokładniej zatem osamotniony Puccini stwierdził: iż pilnie szedł stronniczych przedstawień w słodkim ogarnięciu, w jakim powszechnie zagrażał względnie łapałem stynki. Na reputację wieszcza osada przemieniło wymienię na „Torre del Lago-Puccini” również poczęło „Silny Teatr Giacomo Puccini” w 2008 r. z walk 150. rocznicy urodzin autora.

Też w zamierzchłym serca osiedla zasobna wstąpić Villa Puccini, suwerenną posiadłość, w której malarz trwał również produkowałby działania. Tymczasem biurowiec niesie jego pochówek oraz pozostawił adaptowany w muzeum odkładające firmową aurę, ponieważ składa instrument, autografy również kontrastowe punkty skontaminowane spośród zwyczajnym wzrastaniem „Maestro”.