Salatka

Świeże, soczyste surówki są nieodłącznym elementem wielu krajowych i nie tylko polskich potraw. Można je zakładać praktycznie z wszystkiego warzywa, powiązanego z innymi w właściwych częściach i dobrze doprawionego. Nic więc dziwnego, że nie myślimy sobie codziennego drugiego dania bez apetycznej surówki, jaka nie tylko wzbogaca smak tradycyjnego mięsa z ziemniakami, a istnieje i prawdziwą bombą witaminową, niezbędną do utrzymania własnego ciała w łagodnej kondycji.

Domowe surówki Gotowe surówki możemy zdobyć w handlach, estetycznie włożone w plastikowe pojemniczki, i doskonale doprawione. W moc przypadkach jednak dużo bardziej smakują samodzielnie komponowane surówki, a samym ich mankamentem jest konieczność ścierania wszystkich warzyw na tarce, lub niszczącego ich szatkowania. To ponieważ w wszystkim domu przyczyni się rozdrabniacz do warzyw elektryczny. To małe urządzenie wielkości czajnika albo garnka na pewno zmieści się w jakiejkolwiek kuchni. Jest urządzone w wygodny pojemnik, do jakiego składamy obrane warzywa w sumie, lub ewentualnie pokrojone w krótsze fragmenty. Dobrej formy rozdrabniacz powinien sobie jednak poradzić nawet z pełnym selerem czy burakiem.

Rozdrabniacz do warzyw elektryczny Taki rozdrabniacz to droga na ostatnie, jak przygotować pyszną, aromatyczną surówkę w tylko parę chwili. Wystarczy, że wrzucimy do zabiegu marchewkę, cebulę, kapustę, czy dowolne inne warzywa w takiej kombinacji, którą wysoce chcemy, i włączymy urządzenie, i po kilku chwilach możemy wyjąć cały pojemnik posiekanych na drobno warzyw. A wtedy wszystko bez ścierania sobie palców oraz paznokci na tarce, ani rozpryskiwania soku z warzyw po całej kuchni - estetycznie, szybko a dokładnie. Taki rozdrabniacz na pewno przyczyni się każdej gospodyni domowej, która chce o tym, żeby jej mieszkańcy z apetytem zajadali się świeżymi surówkami, a której nie wybiera się codziennie z mozołem ścierać warzyw na surówkę na tarce. To urządzenie, które inwestuje nasz czas, i zagrzewa do ostatniego, by jeść też więcej surowych, świeżo siekanych warzyw!