Sklep miesny dziwnow

Wizytówką sklepu mięsnego, czy również sklepu angażującego się sprzedażą nabiałów, w tym serów jest idealnie skrojony wybór, który przyciąga wzrok klientów w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty zachęcają do obrotów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co spowodować, by pokrojone wędliny lub sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

http://led-psc.pl/polkas/Pl/artykul/kasy_fiskalne_oswiecim/Kasy fiskalne Oświęcim - Artykuły - Baza wiedzy - Polkas - Kasy fiskalne, wagi Kraków

Krajalnice firmy bizerba są maszynami danymi do cięcia zarówno wędlin, kiedy i serów. Są wtedy ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najróżniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta również urządzona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z przeznaczeniem mogą stanowić oczyszczane w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest dobrze ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy?Przede wszystkim pozwalają również na precyzyjne jak i zdrowe krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Idealnie kształtuje się do krojenia takich rezultatów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Urządzenie firmy Bizerba zostały urządzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala wynosi od 0 do 12 mm. Zaś w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu wręczona jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a oraz możliwość zapisu sposobu ich kształtowania w całości programów użytkowych. Można wykonywać płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz układanie plasterków samego produktu do 4 stosów jeden za drugim.

PrzeznaczenieBizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede wszystkim w:- zakładach mięsnych,- handlu spożywczym,- sklepach specjalistycznych,- gastronomii,- sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została przygotowana z najczystszej wartości produktów, i dokładnie z anodowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwalają na usprawnienie rzeczy do określonego produktu. I wyposażona stanowi w stół przeznaczony do przechowywania pokrojonych plasterków.