Sklep miesny siechnice

Wizytówką sklepu mięsnego, albo i sklepu przejmującego się sprzedażą nabiałów, w niniejszym serów jest doskonale skrojony wybór, który przyciąga wzrok użytkowników w wag witrynach. Odpowiednio wyeksponowane i wyeksponowane produkty motywują do zakupów, i wraz dostarczają dowodów jakości. Co zrobić, by pokrojone wędliny czy sery idealnie się prezentowały? Rozwiązaniem jest profesjonalna krajalnica.

Krajalnice firmy bizerba są maszynami przeznaczonymi do krojenia zarówno wędlin, kiedy również serów. Stanowią to ręczne krajalnice grawitacyjne, jakie zostały urządzone w najnowocześniejsze funkcjonalności. Bizerba krajalnice posiadają jednoczęściową płytę oporową. Płyta ta jeszcze urządzona jest w kanał drenażowy, a także podwyższoną krawędź stołu. Wszystko to zapobiega ociekaniu płynów na ladę. Ostrzałki maszyny z powodzeniem mogą stanowić myte w zmywarce. Czyszczenie obszarów pod krajalnicą jest niezmiernie ułatwione dzięki wyposażeniu jej w podwyższone nóżki.

Cechy krajalnicy? Przede wszystkim pozwalają także na precyzyjne kiedy i higieniczne krojenie porcji wędlin, mięsa, a jeszcze serów. Idealnie dodaje się do krojenia takich artykułów jak: kiełbasa, szynka, boczek, pieczone, wędzone i gotowane mięso, steki.

Danie firmy Bizerba zostały zaopatrzone w gałki regulacji grubości krojenia. Skala ma od 0 do 12 mm. Choć w krojeniu półautomatycznym grubość krojenia wynosi maksymalnie 23 mm. Dzięki temu dana jest precyzja krojenia. Ponadto omawiane krajalnice posiadają funkcję automatycznego układania plastrów, a także możliwość zapisu sposobu ich ustawiania w strukturze programów użytkowych. Można robić płasko, na stos, w gwiazdy, rozety oraz tworzenie plasterków samego produktu do 4 stosów jeden wewnątrz drugim.

Przeznaczenie Bizerba krajalnice znajdują zastosowanie przede ludziom w: - zakładach mięsnych, - handlu spożywczym, - sklepach specjalistycznych, - gastronomii, - sieciach cateringowych.

Obudowa maszyn została uczyniona z największej klasy produktów, i dokładnie z eloksalowanego aluminium. Ponadto maszyna posiada foliowaną klawiaturę. Trzy prędkości krojenia pozwolą na dostosowanie pracy do pewnego produktu. I urządzona jest w stół przeznaczony do odkładania pokrojonych plasterków.