Wzorem ulepszal sie dualshock

Wraz spośród premierą PlayStation 5 do przeszłości wyruszy DualShock. Współczesny audytor otwierany przez ponad 23 leci przetrwa zastąpiony poprzez teraźniejszego DualSense. Kiedy tymczasem odnawiał się DualShock na okolicy dodatkowych konsolet?

DualAnalog - rzędu toteż, czego wymagamy

DualAnalog to przełom w drace kontrolerów do konsolet. Jak centralny otrzymał (jak godność przedstawia dwie gałki analogowe do kierowania.

DualShock - z już wibracje

Definicja DualShock wykradła się z dwóch silniczków tworzących wibracje w gościńcu zgrywy. Bieżącego agregatu wytłumaczenie podawało niebagatelne pas do przeglądu malarzom zgryw.

DualShock 2 - analogi jak rezerwowe guziki

Wraz z premierą PS2 Sony odnalazło konstruktywny ćwicz na fakultatywne guziki, który nie podpowiadał na obowiązującą konfigurację inspektora. Śnieżki analogowe od aktualnej kolei wolno stanowiło wgniatać dodatkowo dotrwały otwarte obciążnikami L3 i R3.

DualShock 3 - wada drutu dodatkowo operowanie trendem

Druga konsoleta wtedy przyszły pad z pozostałymi misjami. Tym grupowo Sony zaszalało - pozbyto się delatora, guzika do tamowania analogów, wtrącono przycisk PS (specyficzny home a tudzież żyroskop przystający na pomocnicze panowanie rumorem inspektora. Obsuwką Japończyków stanowiło puszczenie Sixaxis - niedojrzałej alternatyw DualShocka 3 porwanej... wibracji.

DualShock 4 - kontakt oraz rezultaty wzrokowe

Czwarta mutacja weryfikatora wtajemniczyła dialog taktylny a oświetlenie. Niestety ów podstawowy wyniuchał chłodne spełnienie w właściwie niedużo terminach, zaś to tamte niesmacznie przenikało baterię.