Znajomosc cad

Kiedy zaczynamy pracę z enova system, zazwyczaj posiadamy teraz o nim jakieś informacje i wyrobione zdanie. A jak wtedy chodzi z wszystkim kolejnym badaniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, kiedy na ślepo staramy się dotrzeć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Zachodzimy w jeszcze nowe sieci i wprowadzamy się w małe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Kiedy dość się porozbijamy na ślepo i stosujemy rozpoznawać zagrożenia, przebywamy na poziom świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników czy nowego przewodnictwa. Zbieramy myśl i krok po kroku, staramy się wprowadzać ją w działanie. Bardzo drogi etap. Zaczynamy się utartymi ścieżkami, zgodnie z określonymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle pozyskujemy nową świadomość a od momentu do momentu następuje próba wykorzystania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dobrze w pogoni za informacją. Powtarzamy zwłaszcza też też błędy, nabieramy doświadczenia i wypuszczamy na drugi etap. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w wprawę i nabieramy nieświadomej umiejętności. Wszystko w owym okresie idzie gdy po maśle. Nasza świadomość jest coraz wyższa. Nie boimy się dużych wyzwań. Bywa, że również silną radą możemy służyć maluczkim. Taka wiarę w nas jest. Jednak są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga jeszcze nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla świadomej umiejętności. Nauce w jasnej postaci. Biegłości i pewności absolutnej. Tak są całe procesy poznawcze niezwiązane z znajomymi umiejętnościami. Procesy, których nie stosuje się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak same się dzieje z sposobem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca popularne również te nudne też. A jako z każdego narzędzia nabawić się "odcisków". Plusem jest naprawdę to, że potrafimy zawierać na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu potwierdzana jest ciągle nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich pojęć jak "rewolucja". Cokolwiek narzekają na zasady, dowiemy się, biorąc system w posiadanie i odczuwając go, aż do pobrania mistrzostwa.